Trihorse Autíčko Finger Car červené

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Typ
osobní auta
Věk od
3 let
Materiál
dřevěné
Určení
pro kluky a holky

Parametry produktu

Výrobce
Typ
osobní auta
Věk od
3 let
Materiál
dřevěné
Určení
pro kluky a holky

Popis produktu

Originální autíčko české výroby FINGERCAR děti nejen zabaví, ale také rozvíjí. Jedná se o interaktivní hračku, se kterou děti trénují koncentraci, přesnost a působí také proti stresu. Řídit autíčko je na první pohled snadné. Ale opak je pravdou. I rovná jízda vyžaduje maximální soustředění a klid. Podle dětské psycholožky se jedná o skvělou hračku hlavně pro děti 4-8 let. Často se ale zabaví i dospělí.

Auto FINGERCAR se skládá z robustní „karoserie“ z výběrového bukového dřeva ponechaného v přírodním stavu v atraktivních barvách. Autíčko má velmi přesné zpracování a výjimečnou konstrukci zavěšené nápravy, díky čemuž lze snadno měnit směr. Nápravy FIngercar jsou volně uloženy, takže se s autíčkem jede jednoduše i při nerovnosti povrchu. Součástí balení je také dřevěný joystick.  

Jak Fingercar funguje?

Fingercar má ojedinělou konstrukci a ovládání, které jinde ve světe nenajdete. Směr jízdy meníte pouhým nakládněním do stran. Fingercar můžete ovládat buď pomocí prstu, který vložíte do autíčka, nebo joyisticku, který je vhodný spíše pro začátečníky a malé děti. I tak je ale třeba se pořádně soustředit, obzvláště pokud jedete po určité dráze.  

K čemu je Fingercar dobré?

  • rozvíjí soustředěnost - dnes mají děti okolo sebe spoustu podnětů a soustředit se na hru může být těžší, než dříve. Fingercar ale učí děti být "tady a teď". Chcete s autíčkem jezdit? Pak se na něj musíte soustředit. 
  • rozvíjí grafomotoriku a jemnou motoriku 
  • rozvíjí kreativitu - autíčko můžete využití při tvoření. Stačí zasunout do otvoru fix a snadno budete kreslit a vytvářet originální obrázky.
  • uklidňuje - tím, že se děti musí na jízdu soustředit, se během chvílie zklidní. A to i ti, kteří běžně neposedí nebo jsou roztěkaní
  • pozitivně působí na prostorové vnímání ruky, zrakovou paměť a synchronizaci těla a mysli současně
  • zábavná pomůcka při syndromu ADHD na rozvoj pozornosti a soustředění

 

Jak Fingercar využití?

Nejčastěji se Fingercar používá na hraní. Ale tím zábava nekončí. Můžete také:

  • závodit - kdo nejrychleji zdolá určenou dráhu? kdo nejdříve dojede do cíle? kdo pojede nejpřesněji po navržené dráze?
  • tvořit - vsuňte do autíčka fix a můžete se pustit do kreativního tvoření. Můžete dokoupit papírové dráhy a tvořit opakovaně.
  • objet dráhu - společně s autíčkem můžete pořídit puzzle, ze kterých postavíte dráhu. Kdo zvládne jen po nakreslených linkách? Udržíte se na silnici?

 

Interaktivní hračka Fingercar získala v Polsku ocenění Hračka roku 2020.    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

12zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
99 %
průměr z 16 hodnocení
5
16 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.