Spin Master Paw Patrol Mission Cruiser

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

Hračka je hezká. Nicméně jsem nečekala, že bude bez pejsků. To zklamání v očích syna, který po tomhle autíčku toužil, když to rozbalil a zjistil, že je bez pejsků bolelo..podle fotek v eshopu(zde nahoře už je jiné foto) krabice zepředu i zezadu, kde bylo vše vyobrazeno, mě nenapadlo, že by to mohlo být nekompletní(v jiných eshopech jsou fotky bez pejsků). Tato informace by měla být uvedena a zvýrazněna nahoře, aby s tím člověk počítal. Čekali.jsme 14 dnů na dodání a bohužel zklamání.

• , zakoupeno v uReneho.cz

Je to dárek pro vnuka, snad se mu bude líbit.

• , zakoupeno v obchodvpraze

• syn je z něj nadšený

možná cena za ten plast :) hold se platí značka

Produkt nemá žádné parametry.

Pro velmi speciální mise Tlapková patrola je kompaktní Mission Cruiser! Atraktivní nákladní vůz se sklopnou stranou pro nakládání mini-vozidel Funkce Catapult pro spouštění mini-vozidel. Místo v kabině řidiče pro figurky. Nastavitelná obrazovka pro vkládá

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• , zakoupeno v uReneho.cz

Je to dárek pro vnuka, snad se mu bude líbit.

• , zakoupeno v obchodvpraze

• syn je z něj nadšený