Mattel Cars vytuněný Blesk McQueen

pro kluky
Délka
25 cm

• , zakoupeno v Mrakyhraček

Bude to darček pod stromček, tak sme to ešte nestihli rozbaliť a prezrieť.

• Líbylo se mi to.

Určení
pro kluky
Délka
25 cm

Proč mít jednoho Bleska McQueena, když jich můžeš mít 5? S rychlíkem Bleskem McQueenem máš jedinečnou možnost si svoji oblíbenou postavu upravit podle svého! Auto je velké a má spoustu zábavných výměnných dílů. Poskytuje tak dětem možnost postavit si buď 5 různých typů Bleska McQueena z filmu Disneyho Pixar Auta, nebo si namixovat a složit vybrané kousky dohromady a vymyslet si tak svou úplně novou verzi! Jednoduše odmontuj a prohoď nárazníky, boční panely a další části pro změnu vzhledu auta a vytvoř mu úplně novou vizáž! Můžeš mu také připnout křídla, aby mohl létat a zachránit tak každou situaci. Je to nekončící počet bláznivých kombinací s Bleskem McQueenem, které můžeš vytvořit. Proč mít jednoho Bleska McQueena, když jich můžeš mít 5? S rychlíkem Bleskem McQueenem máš jedinečnou možnost si svoji oblíbenou postavu upravit podle svého! Auto je velké a má spoustu zábavných výměnných dílů. Poskytuje tak dětem možnost postavit si buď 5 různých typů Bleska McQueena z filmu Disneyho Pixar Auta, nebo si namixovat a složit vybrané kousky dohromady a vymyslet si tak svou úplně novou verzi! Jednoduše odmontuj a prohoď nárazníky, boční panely a další části pro změnu vzhledu auta a vytvoř mu úplně novou vizáž! Můžeš mu také připnout křídla, aby mohl létat a zachránit tak každou situaci. Je to nekončící počet bláznivých kombinací s Bleskem McQueenem, které můžeš vytvořit.

• , zakoupeno v Mrakyhraček

Bude to darček pod stromček, tak sme to ešte nestihli rozbaliť a prezrieť.

• Líbylo se mi to.

• hračka s kterou si dítě vyhraje, je super mít víc auťáků v jednom

• Dítě opravdu zabaví a cvičí si svou představivost.
    • -snad jen cena ... ale plast vypadá kvalitně.

Tříletý kluk si s tím opravdu vyhraje,miluje ho :)

• , zakoupeno v Pompo.cz

• je krásný a velký
    • snadná výměna "změny vizáže"
    • nejnižší akční cena 699,- (na Mallu za 850,-)

Je perfekní. Naše dcera (5) ho zbožňuje a protože ho už předtím viděla na videu na internetu, tak okamžitě věděla, kde se dá co měnit a jde jí to snadno a baví ji to. Plasty vypadají, že něco vydrží (pevné, ale pružné).

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• prima velikost a snadná výměna masek vozu
    • nepříjemný zvuk při hraní s autem, plastová kolečka měla být gumová
  • , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• vše OK

• Nekolik podob McQueena!
    • Syn si s nim hraje uz pres mesic, chodi s nim i spat.
    • Je docela odolny. Sice plastovy vyrobek, ale mladsi syn s nim nekolikrat prastil o zem a nic se neulomilo!
    • Cena, ale urcite jsme nevyhodily penize! Syna auticko bavi!

Perfektni auticko vice podob, ktere nadchne urcite kazdeho milovnika McQueena! Jeden z nejlepsich darku pro syna!

• , zakoupeno v czhracky.cz

• Dárek pro synovce na Vánoce. Snad si s ním vyhraje.
    • Na to, že se jedná o obyčejný plast, tak předražené. Platíme bohužel za značku.

• Odolné provedení
    • Výměnitelné díly
    • Nejaktuálnější barevné provedení Mcqueena
    • Doporučená cena
    • Díky se můžou snad poztrácet

Jelikož jsem od dětství fanda filmu Auta a dlouho dobu jsem chtěl nějakou postavu z tohoto filmu, tak jsem hledal všude možně, ale marně.Po náhodném shlédnutí reklamy která bežela v televizi jsem začal zjišťovat co že to vlastně je tento "Vytuněný Blesk Mcqueen".
    Po čtení recenzí na internetu a shlédnutí pár videí jsem se rozhodl že si sen splním.
    Jediné s čím jsem se trošku nedokázal smířit je cena, doporučená je nějakých 1200 kč, ale říkám si že to stejně jde na poličku příležitostně na hraní s dětmi.Podařilo se mi sehnat tento model za 835 korun, naštestí bez poštovného, což jsem se skřípěním zubů překousl.Holt Disney,Mattel a zavedené licence nejsou z levného kraje.
    Ač jsem již dospělý, rád jsem se vrátil do svých dětských let a nejedna slza ukápla.Proto mně mile překvapilo že jak je tento vůz bytelný, dobře nabarven, nálepky dobře nalepeny a funkce díky které se dají vyměnit tváře, spoilery a jiné díly beru za funkci kterou musí děti milovat.V záplavě všemožných plastových aut, je to to celkem zjevení.Ale jak říkám za premiovou cenu...

Avšak na druhou stranu věřím že to bude doprovázet dítě po celé dětství a možná si to pak dá na poličku.A jestli můžu poradit pořiďte nějakou uzavíratelnou tašku či ješte lépe sáček na přezuvky na vyměnitelné díly.Děti se naučí po hraní uklízet s radostí a nebudou díly ihned poztrácené..